ICE Transport Poland Spedycja międzynarodowaice_transport

BDP International

PDF

BDP International jest jednym z największych światowych spedytorów i dostawców transportowych usług logistycznych. Firma istnieje od 46 lat, nieprzerwanie w rękach rodziny Bolte, której senior – R.J. Bolte rozpoczął działalność spedycyjną w 1966 roku.

BDP od zawsze była liderem w nowoczesnych rozwiązaniach spedycyjnych, jako pierwsza rozpoczęła w Stanach Zjednoczonych elektroniczna transmisję danych do odprawy celnej, jako pierwsza rozpoczęła współpracę z armatorami we wdrażaniu elektronicznych systemów bukowania, manifestowania i wystawiania konosamentów. Te rozwiązania szybko przyciągnęły do firmy wielkie koncerny chemiczne DuPont i Dow, których obsługa stała się wizytówką BDP. Oprócz nich grupa BDP obsługuje dzisiaj tak znane marki jak: Bayer, Chevron, Honeywell, Heineken czy Rohm und Haas.

BDP posiada biura lub agencje w 122 krajach, w Stanach Zjednoczonych istnieją 23 biura firmy. Koncern zapewnia swoim klientom pełną obsługę logistyczną – od spedycji morskiej, prze lotniczą po realizacje ładunków ponadgabarytowych.

BDP International
http://www.bdpinternational.com

 
You are here: Home BDP International